XS™ rozā greipfrūta eksplozijas enerģijas dzēriens – enerģijas dzēriens ar īpašu garšu

[4078]

[]

[4911]

[4911]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4911]
XS™ rozā greipfrūta enerģijas dzēriens sniedz atbalstu aizņemtā un aktīvā ikdienas dzīvesveidā ar četriem B vitamīniem, kas palīdz novērst nogurumu un spēku izsīkumu. Esiet gatavi uzņemt lielāku ātrumu ar jauno XS™ Power Drink enerģijas dzērienu.Enerģijas dzēriens satur kofeīnu, B grupas vitamīnus, taurīnu un saldinātāju.
Kā pirkt
Produkta kods:119802

XS™ rozā greipfrūta enerģijas dzēriens līdzsvaro atsvaidzinošu greipfrūta garšu ar kripatiņu asas pieskaņas, turklāt tajā ir lielisks kokteilis ar B vitamīniem spēku izsīkuma novēršanai.* 
 

Kādēļ jums tas patiks…

XS™ rozā greipfrūta enerģijas dzēriens sniedz atbalstu aizņemtā un aktīvā ikdienas dzīvesveidā ar četriem B vitamīniem, kas palīdz novērst nogurumu un spēku izsīkumu, parūpējoties arī par asu prāta darbību un gatavību ikdienas darbiem.* Ņemiet to līdzi ceļasomā un lietojiet ikreiz, kad jāstrādā garas stundas vai jūtat sagurumu. Tajā ir tikai 10 kalorijas un nekāda cukura, tādēļ tas vislabāk sniegs dienas gaitās nepieciešamo enerģiju.
 
 

Svarīgi fakti…

  • Izbaudiet jebkur un jebkad.
  • B vitamīni, tostarp B3 (niacīns), B5 (pantotēnskābe), B6 (piridoksīns) un B12 (kobalamīns), palīdz mazināt nogurumu un spēku izsīkumu un uztur enerģiju. *
  • B5 pantotēnskābe atbalsta normālu garīgo darbību.
  • Spēku dod B vitamīnu taurīna un kofeīna maisījums.

* Satur B (B3, B5, B6, B12) vitamīnus, kas veicina normālas un enerģiskas vielmaiņas veidošanos.

UzturvērtībaUz 100 ml
Enerģētiskā vērtība17 kJ / 4 kcal
Tauki0g
Piesātinātās taukskābes0g
Ogļhidrāti0g
Cukurs0g
Olbaltumvielas0g
Sāls0,07 kJ
Niacīns (vitamīns B3)19,2 mg (120 %*)
Pantotēnskābe (vitamīns B5)  6 mg (100 %*)
Vitamīns B61,7 mg (120%*)
Vitamīns B12

3 μg (120 %*)

*=%NRV: uzturvielu atsauces vērtība

Ūdens, oglekļa dioksīds, greipfrūtu sulas koncentrāts, skābe (citronskābe), glikoronolaktons, taurīns (0,2%), kofeīns, inozīts, nikotīnamīds (vitamīns B3), kalcija D-pantotenāts (vitamīns B5), piridoksīna hidrohlorīds (vitamīns B6), ciankobalamīns (vitamīns B12), Korejas žeņšeņa ekstrakts, akai ogu koncentrāts, kas iegūts no dabiskas izcelsmes avota greipfrūta, un citas garšvielas, saldinātāji (acesulfāms K, sukraloze), konservanti (nātrija benzoāts, potaša sorbāts), skābuma regulētājs (nātrija citrāts), maltodekstrīns, apelsīnu terpenes, stabilizētājs (akācijas sveķi, kolofonija glicerīna esteris), krāsviela (antocianīns).