DOUBLE X™ Nutrilite™ rezerves tabletes

[4089]

[]

[6115]

[6115]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6115]
Nutrilite DOUBLE X ir iedarbīgs multivitamīnus, multiminerālvielas un fitouzturvielas saturošs uztura bagātinātājs, papildināts ar PhytoBlendTM, īpašu 22 augu un fitouzturvielu maisījumu no 5 krāsu grupām, kas nodrošina zinātniski pierādītu atbalstu Jūsu ķermenim.**Veicināšanas kampaņas atlaides nesummējas,un tās netiks piemērotas Fast Start! atlaides piedāvājumam. Nutrilite DOUBLE X ir iedarbīgs multivitamīnus, multiminerālvielas un fitouzturvielas saturošs uztura bagātinātājs, papildināts ar PhytoBlendTM, īpašu 22 augu un fitouzturvielu maisījumu no 5 krāsu grupām, kas nodrošina zinātniski pierādītu atbalstu Jūsu ķermenim.**Veicināšanas kampaņas atlaides nesummējas,un tās netiks piemērotas Fast Start! atlaides piedāvājumam.
Kā pirkt
Produkta kods:292409

Nutrilite DOUBLE X ir uztura bagātinātājs, kas nodrošina sabalansētu 12 neaizstājamu vitamīnu un 10 neaizstājamu minerālvielu kombināciju. Tas ir bagātināts ar PhytoBlend™,  īpašu 22 augu maisījumu, kas iegūts no augļiem, dārzeņiem un garšaugiem, ko nevienmēr ir vienkārši iekļaut Jūsu ikdienas uzturā.*

Uzziniet par produkta labajām īpašībām

Nutrilite DOUBLE X ir radīts, lai palīdzētu Jums novērst jebkādus potenciālos uztura un fitouzturvielu trūkumus.Tas ļauj Jums atgūt iekšējo līdzsvaru un tādējādi uzlabot Jūsu dabisko potenciālu.

Tas sniedz augstvērtīgu atbalstu Jūsu ķermenim dažādos veidos:

–        Smadzeņu funkcijas:jods veicina normālas kognitīvās funkcijas. B12 vitamīns veicina normālas psiholoģiskās funkcijas.

–        Nervu sistēma:Varš veicina normālu nervu sistēmas darbību.

–        Imūnsistēma:C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību. 

–        Enerģijas vielmaiņa:Niacīns veicina normālu enerģijas vielmaiņu. 

–        Iekaisuma novēršanas funkcijas:Kurkumīns palīdz ķermenim labāk cīnīties ar iekaisumiem.

–        Gremošanas sistēma un aknas:Kalcijs veicina normālu gremošanas enzīmu darbību. Rozmarīns un kurkumīns palīdz nodrošināt normālu aknu darbību.

–        Šūnas:Kalcijs piedalās šūnu dalīšanās un specializācijas procesā.

–        Oksidatīvais stress:E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

–        Sirdsdarbība: B6 vitamīns veicina normālu homocisteīna vielmaiņu un tiamīns veicina normālu sirdsdarbību.

–        Kaulu funkcijas: D vitamīns ir nepieciešams, lai uzturētu veselus kaulus.

–        Muskuļu funkcijas: Magnijs veicina normālu muskuļu darbību.

–        Acu darbība/redze: A vitamīns veicina normālas redzes saglabāšanu.

–        Āda, mati un nagi: Biotīns veicina normālas ādas un matu uzturēšanu. C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, nodrošinot normālas ādas funkcijas. Selēns un cinks ļauj saglabāt normālus nagus.

–        Hormonu līdzsvars: B6 vitamīns nodrošina hormonālās darbības regulēšanu un pantotēnskābe veicina normālu steroīdu hormonu, D vitamīna un dažu neirotransmiteru sintēzi un vielmaiņu.

Turklāt ir svarīgs daudzpusīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

Iemesli, kuru dēļ jums šis produkts patiks

Cilvēka ķermenis ir ekosistēma, kas nepārtraukti cenšas panākt iekšējo līdzsvaru, lai spētu optimāli darboties.

Tam ir ļoti svarīgs pareizs uzturs. Sabalansēts un daudzveidīgs uzturs ir ļoti svarīgs gan Jūsu garīgajai un fiziskajai labsajūtai ikdienā, gan Jūsu vispārējam veselības stāvoklim nākotnē.

3 no 4 pieaugušajiem visā pasaulē neuzņem dienas minimālo augļu un dārzeņu daudzumu – 5 porcijas – ko rekomendē Pasaules Veselības organizācija (PVO)1.   Tādēļ Jums varētu būt nepieciešama palīdzība, lai uzņemtu visas uzturvielas un sekundāros augu savienojumus, kas pazīstami kā fitouzturvielas.

Nutrilite DOUBLE X satur augus un fitouzturvielas no visām piecām krāsu grupām: zaļās, baltās, dzeltenās, sarkanās un violetās.

Nutrilite DOUBLE X var palīdzēt Jums novērst potenciālo vitamīnu, minerālvielu un fitouzturvielu trūkumu, nodrošinot, ka Jūsu ķermenis atgūst tā iekšējo līdzsvaru, ļaujot Jums pilnībā izmantot savu dabisko potenciālu.

1 Avots: “Global assessment of select phytonutrient intakes by level of fruit and vegetable consumption”; Mary M. Murphy, Leila M. Barraj and Judith H. Spungen; British Journal of Nutrition (2014), 112, 1004-1018.

Interesanti fakti

Lielākā daļa pieaugušo (58-88%) norāda, ka uzņem mazāk kā minimālo augļu un dārzeņu apjomu dienā – 5 porcijas, ko rekomendē Pasaules Veselības organizācija (PVO)2.

Augļi un dārzeņi ir bagātīgs vitamīnu, minerālvielu un sekundāro augu savienojumu, kas pazīstami arī kā fitouzturvielas, avots.

Tā kā Jūs esat pelnījuši lielisku uzturu, mēs kontrolējam visu procesu – no sēklas līdz uztura bagātinātājam –, lai nodrošinātu augstas kvalitātes produktu:

–         Tas sākas ar īpaši atlasītām sēklām, kas tiek iestādītas pareizajā augsnē, pareizajā dziļumā, ilgtspējīgās saimniecībās. Tiek uzskatīts, ka ilgtspējīga lauksaimniecība ļauj iegūt spēcīgus augus ar augstu uzturvērtību.

–        Visas augu sastāvdaļas ir iegūtas no ilgtspējīgām Nutrilite™ vai NutriCert™ saimniecībām, kuras neizmanto toksiskas ķimikālijas vai pesticīdus.

–        Mēs novācam augus, kad tie sasnieguši pilnbriedu, izmantojot tās daļas, kas satur labāko fitouzturvielu profilu. Tās tiek apstrādātas tikai dažas stundas pēc novākšanas, izmantojot modernākās iekārtas.

–        Mūsu zinātnieki vienmēr meklē jaunus veidus, kā uzlabot dabiski iegūtās sastāvdaļas, kombinējot vitamīnus un minerālvielas ar fito uzturvielām.

–        Tiek veikti plaši testi, lai nodrošinātu, ka DOUBLE X ir drošs. Pirms tas sasniedz Jūs, mēs veicam 2000 testus katrā ražotnē, sākot ar augu izejvielām.

Stresa brīžos vai sezonu maiņas laikā Jums var būt nepieciešams atgūt savu iekšējo līdzsvaru, lai ļautu ķermenim un prātam darboties pareizi.

2 Avots: “Global assessment of select phytonutrient intakes by level of fruit and vegetable consumption”; Mary M. Murphy, Leila M. Barraj and Judith H. Spungen; British Journal of Nutrition (2014), 112, 1004-1018.

Galvenās īpašības

Nodrošina sabalansētu 12 neaizstājamu vitamīnu, 10 neaizstājamu minerālvielu un 22 augu kombināciju, kas sniedz plašu un labvēlīgi iedarbīgu fitouzturvielu klāstu.

Nutrilite DOUBLE X ir bagātināts ar PhytoBlend™, ekskluzīvu kompleksu, kas iegūts no augļiem, dārzeņiem un garšaugiem, ko nevienmēr ir vienkārši iekļaut Jūsu ikdienas uzturā. Tas nodrošina augu izcelsmes vielas un sekundāros augu savienojumus, kas pazīstami kā fitouzturvielas, no visām 5 krāsu grupām: zaļās, baltās, dzeltenās, sarkanās un violetās.Katra krāsu grupa sniedz vērtīgas uzturvielas.

Visas augu sastāvdaļas ir iegūtas no ilgtspējīgām Nutrilite™ vai NutriCert™ saimniecībām, kuras neizmanto toksiskas ķimikālijas vai pesticīdus. Tiek uzskatīts, ka ilgtspējīga lauksaimniecība ļauj iegūt spēcīgus augus ar augstu uzturvērtību.

Nesatur mākslīgus saldinātājus, krāsvielas, aromatizētājus vai konservantus.

Lietošana

IETEICAMĀ DEVA:

Pieaugušajiem vajadzētu lietot vienu vitamīnu, vienu minerālvielu un vienu fitouzturvielu tableti divas reizes dienā kopā ar maltīti.

Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Uztura bagātinātāji neaizstāj sabalansētu un daudzveidīgu uzturu un veselīgu dzīvesveidu.

Lūdzu, nepārsniedziet ieteicamo dienas devu.  Nepieņemiet šo iepakojumu, ja bojātas plombas vai folijas paciņas ir atvērtas. Lai nodrošinātu svaigumu, glabājiet tabletes folijas paciņās. Uzglabāt vēsā, sausā vietā.

Ingredients

VITAMIN TABLET: calcium carbonate, stabilisers (microcrystalline cellulose, cross-linked sodium carboxymethylcellulose, acacia gum, hydroxypropyl methylcellulose, agar, calcium salts of fatty acids), magnesium oxide, L-ascorbic acid, anti-caking agents (silicon dioxide, magnesium salts of fatty acids), maltodextrin, nicotinamide, D-alpha-tocopheryl acid succinate, calcium D-pantothenate, sucrose, emulsifier (sodium alginate), pea starch, modified corn starch, corn starch, zinc oxide, palm oil, pyridoxine hydrochloride, riboflavin, thiamine mononitrate, beta-carotene, lutein esters, antioxidants (ascorbyl palmitate, sodium ascorbate, alpha-tocopherol, tocopherol-rich extract), soy protein isolate, humectant (glycerol), lycopene (from tomato, Lycopersicon esculantum), retinyl acetate, glucose syrup, pteroylmonoglutamic acid, glazing agent (carnauba wax), D-biotin, sodium selenite, cyanocobalamin.

MINERAL TABLET: calcium carbonate, stabilisers (microcrystalline cellulose, cross-linked sodium carboxymethylcellulose, acacia gum, hydroxypropyl methylcellulose, pectin), magnesium oxide, ferrous fumarate, maltodextrin, anti-caking agents (silicon dioxide, magnesium salts of fatty acids), peppermint extract 0,9% (Mentha x piperita), zinc oxide, parsley concentrate 0.6% (Petroselinum crispum), spinach concentrate 0.6% (Spinacia oleracea), copper gluconate, sugarcane fibre, watercress concentrate 0.3% (Nasturtium officinale), manganese sulphate, corn starch, alfalfa concentrate 0.2% (Medicago sativa), humectant (glycerol), chromium chloride, sodium molybdate, glazing agent (carnauba wax), sodium selenite.

PHYTONUTRIENT TABLET: stabilisers (microcrystalline cellulose, cross-linked sodium carboxymethylcellulose, hydroxypropyl methylcellulose, acacia gum, calcium sulphate, calcium salts of fatty acids), calcium carbonate, rosemary extract 12% (Rosmarinus officinalis), quercetin, magnesium oxide, acerola concentrate 6% (Malpighia glabra), maltodextrin, L-ascorbic acid, turmeric extract 3% (Curcuma longa), kelp powder 2% (Ascophyllum nodosum, Laminaria digitata), anti-caking agents (silicon dioxide, magnesium salts of fatty acids), grape extract 1% (Vitis vinifera), orange concentrate 1% (Citrus sinensis), sugarcane fibre, amla concentrate 0.6% (Phyllanthus emblica), blackcurrant extract 0.4% (Ribes nigrum), grapefruit concentrate 0,3% (Citrus paradisi), onion extract 0.3% (Allium cepa), blueberry concentrate 0.2% (Vaccinium corymbosum), elderberry extract 0.2% (Sambucus nigra), sucrose, humectant (glycerol), lemon concentrate 0.1% (Citrus limon), mandarin concentrate 0.1% (Citrus reticulata), pea starch, corn starch, medium chain triglycerides, glazing agent (carnauba wax), potassium iodide, cholecalciferol, antioxidant (alpha-tocopherol).

 

Nutritional value

AVERAGE CONTENT 6 tablets per day (2 vitamin, 2 mineral, 2 phytonutrient tablets) % NRV (6 tablets per day) *
Vitamin A 800 μg RE 100%
Beta carotene 2.4 mg
Vitamin D3 7.5 μg 150%
Vitamin E 12 mg TE 100%
Vitamin C 160 mg 200%
Vitamin B1 2.2 mg 200%
Vitamin B2 2.8 mg 200%
Niacin (Nicotinamide) 16 mg NE 100%
Vitamin B6 2.8 mg 200%
Folic Acid 200 μg 100%
Vitamin B12 2.5 μg 100%
Biotin 100 μg 200%
Pantothenic acid 12 mg 200%
Calcium 680 mg 85%
Magnesium 245 mg 65%
Iron 7 mg 50%
Zinc 10 mg 100%
Copper 0.95 mg 95%
Manganese 1 mg 50%
Selenium 50 μg 91%
Chromium 36 μg 90%
Molybdenum 45 μg 90%
Iodine (from kelp powder & potassium iodide) 130 μg 87%
Curcuminoids 31 mg
Lutein 1 mg
Lycopene 1 mg
Quercetin 100 mg
Rosmarinic acid 10 mg
Total anthocyanins 3 mg

% Nutrient Reference Value