Ūdens attīrīšanas sistēma ar atsevišķu krānu filtrētam ūdenim eSpring™

[4300]

[]

[5133]

[5133]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5133]
Efektīvi likvidē līdz 99,99% ūdens vides, slimības izraisošas baktērijas un vīrusus dzeramajā ūdenī Efektīvi samazina vairāk nekā 160 piesārņotājus, tostarp vairāk nekā 140 potenciālos veselības traucējumus **. Tas ietver daļiņas (piemēram, dūņas, smiltis, cauruļu kaļķi), organiskās ķīmiskās vielas (piemēram, pesticīdus, PCB), neorganiskās ķīmiskās vielas (piemēram, svinu, dzīvsudrabu) un mikrobioloģiskās daļas (baktērijas, vīrusi, vienšūņi). Dzeramais ūdens no krāna var saturēt arī farmaceitisko un veterināro produktu piesārņojumu. Saglabā derīgas minerālvielas ūdenī, piemēram, kalciju, magniju un fluoru. Filtrē mikroplastmasas krāna ūdenī līdz 0,2 mikroniem. Efektīvi samazina hloru un hloramīnu; tādējādi uzlabo ūdens garšu, smaržu un dzidrumu ***. Komplektā ar papildu krānu ērtībai un funkcionalitātei. Izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem. Oglekļa bloka filtrs efektīvi samazina daļiņas līdz 0,2 mikroniem, kas ir 300 līdz 500 reizes mazāks izmērs nekā cilvēka mati****. (Daļiņas ietver azbestu, nogulsnes, netīrumus un nogulas).
Kā pirkt
Produkta kods:100189

Pārskats

Lieliskas garšas filtrēts ūdens ar konservētu minerālvielu saturu veselīgai un ērtai dzīvei. Izmantojot ūdens attīrīšanas sistēmu eSpring, nav nepieciešams iegādāties ūdeni plastmasas pudelēs!
 

Kā tas jums palīdzēs

 • Efektīvi likvidē līdz 99,99% ūdens vides, slimības izraisošas baktērijas un vīrusus dzeramajā ūdenī
 • Efektīvi samazina vairāk nekā 160 piesārņotājus, tostarp vairāk nekā 140 potenciālos veselības traucējumus **. Tas ietver daļiņas (piemēram, dūņas, smiltis, cauruļu kaļķi), organiskās ķīmiskās vielas (piemēram, pesticīdus, PCB), neorganiskās ķīmiskās vielas (piemēram, svinu, dzīvsudrabu) un mikrobioloģiskās daļas (baktērijas, vīrusi, vienšūņi). Dzeramais ūdens no krāna var saturēt arī farmaceitisko un veterināro produktu piesārņojumu.
 • Saglabā derīgas minerālvielas ūdenī, piemēram, kalciju, magniju un fluoru.
 • Filtrē mikroplastmasas krāna ūdenī līdz 0,2 mikroniem.
 • Efektīvi samazina hloru un hloramīnu; tādējādi uzlabo ūdens garšu, smaržu un dzidrumu ***.
 • Komplektā ar papildu krānu ērtībai un funkcionalitātei.
 • Izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem.
 • Oglekļa bloka filtrs efektīvi samazina daļiņas līdz 0,2 mikroniem, kas ir 300 līdz 500 reizes mazāks izmērs nekā cilvēka mati****. (Daļiņas ietver azbestu, nogulsnes, netīrumus un nogulas).

* Ūdens attīrīšanas sistēma eSpring nav pārbaudīta koronavīrusu (t.i., MERS, SARS vai COVID-19) samazināšanai.
** Ūdens attīrīšanas sistēma eSpring nenovērš un nemazina slimības.
*** Atkarībā no hlora daudzuma krāna ūdenī. Jūsu reģionā esošajā krāna ūdenī, iespējams, nav hlora vai ievērojama daudzuma hlora.
**** Cilvēka matu vidējais izmērs ir 60-100 mikroni.

Kāpēc jums tas patiks

eSpring ir pasaules līderis mājsaimniecības ūdens apstrādes sistēmu tirdzniecībā.*

Ūdens ir veselīgas dzīves avots. Tas palīdz jums būt vislabākajā fiziskajā un garīgajā formā. Tas ļauj pilnībā izbaudīt dzīvi. Ūdens, kas nāk no eSpring ūdens attīrīšanas sistēmām, nodrošina ūdeni tīrākajā formā ar lielisku garšu, bagātu ar minerālvielām.
Kā jūs varat baudīt ūdeni kā daļu no veselīga dzīvesveida tā, lai tas būtu izdevīgi gan jūsu ģimenei, gan planētai? Jums nepieciešama skaidrība, un tā ir pieejama šeit!
Katrs filtrs apstrādā 5000 litrus ūdens, pirms to ir nepieciešams nomainīt.

* Pamatojoties uz Verify Markets pētījumu par 2020. gada pārdošanas apjomu pasaulē. Tiks pārskatīts katru otro gadu.

Trīs apstrādes tehnoloģijas

eSpring ūdens attīrīšanas sistēma apvieno mehāniskās filtrēšanas, absorbcijas un ultravioletās gaismas dezaktivēšanas spēku kopā ar uzlabotu elektronisko uzraudzību.

 • Sākotnējā filtrēšana

Plisēta starpniekvide ar lielu virsmas laukumu izmanto mehānisko filtrēšanu lielu daļiņu izņemšanai, kas aizsargā oglekļa bloku filtru no aizsērēšanas.

 • Progresīvs oglekļa bloka filtrs

Samazina vairāk nekā 160 piesārņotājus līdz 0,2 mikroniem, ieskaitot vairāk nekā 140 piesārņotājus, kas var ietekmēt veselību*.

 • Ultravioletās gaismas tehnoloģija

eSpring ūdens attīrītāja UV lampa nodrošina līdz 40 miljoniem džoulu uz kvadrātcentimetru UV, kas efektīvi samazina 99,9% ūdens izraisītās slimības, kas noved pie baktērijām, vīrusiem un cistām.* **

eSpring ūdens attīrīšanas sistēma ir trešās puses sertificēta atbilstoši starptautiski atzītiem NSF / ANSI standartiem. Sertifikācija attiecas uz ūdens garšas, smaržas un izskata uzlabošanu (42. standarts); svina un gaistošu organisko piesārņotāju izvadīšanu (53. standarts); dezinficēta publiskā dzeramā ūdens papildu baktericīdas apstrādes nodrošināšanu (55. standarts); un jaunu piesārņotāju, piemēram, herbicīdu un dažu recepšu un bezrecepšu zāļu, utt. likvidēšanu (401. standarts). eSpring ūdens attīrīšanas sistēma ir ieguvusi Ūdens kvalitātes asociācijas zelta zīmogu par izciliem patērētāju ūdens attīrīšanas produktiem (). Pasaules kvalitātes asociācijas (PKA) zelta zīmogu piešķir produktiem, kas iztur stingras nozares standartu testēšanas prasības un ikgadējas ražošanas iekārtas revīzijas, kā arī atbilst PKA sertifikācijas mehānismiem

NSF International ir vadošā neatkarīgā organizācija, kas izstrādā sabiedrības veselības standartus un sertifikācijas programmas, kas palīdz aizsargāt pasaules pārtiku, ūdeni, patēriņa preces un vidi. NSF sertifikāts liecina, ka produktu ir pārbaudījusi viena no cienījamākajām neatkarīgajām produktu testēšanas organizācijām – sākot ar plašu produktu testēšanu un materiālu analīzi līdz nepieteiktām ražotņu pārbaudēm, pirms produktam tiek piešķirts NSF sertifikāts, katrs produkta izstrādes aspekts tiek rūpīgi pārbaudīts.

Šī eSpring sistēma tika aizsākta 2002. gadā un līdz šim ir pārdota vairāk nekā 6 miljonos iekārtu ***.

*eSpring ūdens attīrīšanas sistēma nenovērš un nemazina slimības.
** Baktērijas līdz 99,9999%, vīrusi līdz 99,99% un cistas līdz 99,9%.
** UV cistu samazināšana paredzēta Džardija un Kriptosporīdija cistām.
** Ūdens attīrīšanas sistēma eSpring nav pārbaudīta koronavīrusu (t.i., MERS, SARS vai COVID-19) samazināšanai.
*** 2020. gada aprīlis.

Papildu materiāli

Sīkāka informācija

Galvenās iezīmes

Tehniskā specifikācija eSpring ūdens attīrīšanas sistēma:

 • Korpusa augstums: 327 mm nominālais.

 • Diametrs: 178 mm nominālais. Izgatavots no izturīgas, stipras plastmasas

 • Barošanas avota elektriskā ieeja: 110 220 V maiņstrāva.

 • Elektriskā ieeja (no barošanas avota): 19V DC, 3.16A.

 • Kasetne (pasūtījuma Nr. 100186): Presēta oglekļa bloks ar iekšējo UV lampu

 • Materiāli: Visi samitrinātie materiāli atbilst ASV FDA prasībām, lai tos izmantotu šķidrumu pārvadīšanai cilvēku patēriņam.

 • Maksimālais darba spiediens: 860 kPa (8,6 bar).

 • Minimālais darba spiediens: 104 kPa (1,04 bar).

 • Maksimālā darba temperatūra: 30°C.

 • Minimālā darba temperatūra: 4,4°C.

 • Nominālā darba plūsma: 3,4 litri minūtē pie 415 kPa (4,15 bar) ūdens spiediena ar jaunu kasetni. (Faktiskais plūsmas ātrums mainīsies atkarībā no ūdens spiediena un kasetnes ekspluatācijas laika.)

 • Nominālais kalpošanas laiks: Kārtridžs ir paredzēts vidējas ģimenes ēdiena un dzeramā ūdens vajadzībām gada laikā vai 5000 litriem atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas ātrāk. PIEZĪME. Faktiskais kasetnes kalpošanas laiks mainīsies atkarībā no lietošanas apjoma un ūdens padeves kvalitātes

 • Kasetnes nomaiņa: ātra un vienkārša. To var izdarīt lietotājs. Nav nepieciešama ūdens attīrīšanas sistēmas atgriešana rūpnīcā, lai nomainītu kasetnes.

Pārbaude: Trešā puse ir sertificēta atbilstoši starptautiski atzītiem NSF/ANSI 42., 53., 55., 401. standartiem un PKA zelta zīmogam.

 

Kā lietot

 

 

 • Galvenā eSpring ūdens filtrēšanas prece ir pilnībā samontēta, kad tā tiek piegādāta.

 • Caurules garumus var mainīt, lai tie atbilstu vēlamā uzstādīšanas punkta prasībām.

 • Pēc uzstādīšanas eSpring sistēma filtrētu ūdeni piegādā tieši caur krānu.

 • Katrs filtrs kalpo vienu gadu vai 5000 litrus atkarībā no tā, kas notiek ātrāk -, pirms filtru ir nepieciešams nomainīt.  

 • Ja jums ir kādi jautājumi par servisu vai pieprasāt garantiju, lūdzu, sazinieties ar mums +371 6 60 90 527