Sporta dzēriens | Elektrolītu dzeriens XS™ ar apelsīnu un laima garšu

[4082]

[]

[4915]

[4915]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4915]
XS™ Sporta elektrolītu dzēriens palīdz uzrādīt labāko sniegumu, nodrošinot līdzsvarotu daudzumu ogļhidrātu un elektrolītu. Vienmēr esi savas spēles līderis. Gūstiet jaunu atspirdzinājuma pieredzi ar visaugstākā līmeņa sporta dzērienu, kas uzlabos Jūsu sportiskos sasniegumus. Tas ir ideāls elektrolītu aizstājējs treniņu laikā.
Kā pirkt
Produkta kods:121604

XS™ Sporta elektrolītu dzēriens palīdz uzrādīt labāko sniegumu, nodrošinot līdzsvarotu daudzumu ogļhidrātu un elektrolītu.

Kādēļ jums tas patiks…

Pareizā degviela lielākai izturībai sportošanas laikā. Lēnas, vidējas un ātras izdales ogļhidrāti un pieci svarīgākie elektrolīti XS™ Sporta elektrolītu dzērienā veicina ķermeņa ūdens uzsūkšanas spēju. Tas palīdz novērst atūdeņošanos labākai izturībai ilgstošas slodzes laikā. Izvēlieties šo sporta dzērienu, kad jums nepieciešama ilgstoša un nemitīga enerģija.

Šis XS™ sporta elektrolītu dzēriens ir īpašs, jo tajā netrūkst sulīgas apelsīnu un laima garšas, turklāt sniegumu uzlabo Brazīlijas paulīnijas, maka un kvercetīna kokteilis. Visi augi tiek audzēti Dienvidamerikā, un tiek uzskatīts, ka tie satur dabiskus savienojumus, kas uzlabo uzmanību un koncentrāciju.
 
 

Svarīgi fakti…

  • Atjauno 5 svarīgākos elektrolītus, kas ar sviedriem tiek zaudēti sportošanas laikā.   Elektrolītu zudums var novest pie muskuļu krampjiem.
  • Ogļhidrātu-elektrolītu šķīdums arī sniedz spēku treniņos, palīdzot nezaudēt izturību ilgstošas sportošanas laikā.
  • Palīdz palielināt garīgo un fizisko spēku, lai jūs varētu ilgstoši trenēties. – Tas var palīdzēt uzlabot uzmanību un koncentrēšanos ar Dienvidamerikas augu kokteili. Brazīlijas paulīnijas sēklas satur aptuveni četras reizes vairāk kofeīna nekā atrodams kafijas pupiņās. Maka ir ziedošs peruāņu augs, kas satur bagātīgi daudz taukskābju un aminoskābju. Visbeidzot kvercetīns ir flavonoīds, kas atrodams tādos pārtikas produktos kā tomāti, ogas un brokoļi.
  • Ieberiet vienu paciņu 500 ml ūdens hipotoniskam dzērienam vai 400 ml ūdens izotoniskam dzērienam un izbaudiet iedarbību sporta un fiziskās aktivitātes laikā.

Galvenās īpašības

  • Ātras iedarbības, atspirdzinošs dzēriens, kuru paredzēts lietot fizisko nodarbību laikā vai pēc tām, lai atjaunotu šķidruma līmeni organismā un sniegtu papildu enerģiju
  • Satur enerģiju ražojošas sastāvdaļas un galvenos elektrolītus
  • Vislabāk izmantot kopā ar citiem XS Sports produktiem

Lietošana

Izšķīdiniet 1 paciņu 500 ml ūdens, lai pagatavotu hipotonisku dzērienu, vai 400 ml ūdens, lai pagatavotu iztononisku dzērienu. Lietojiet treniņa laikā vai pēc tam.

Viena paciņa satur 60 mg kofeīna.

Turklāt, līdzsvarotam un daudzveidīgam uzturam un veselīgam dzīvesveidam ir būtiska nozīme ikviena dzīvē. Nav piemērots grūtniecēm un bērniem.

Sastāvdaļas

Maltodextrin, Dextrose, Fructose, Acid (Citric Acid), Flavour, Tripotassium Citrate, Acidity Regulator Trisodium Citrate, Guarana (soluble dry extract; contains 24% caffeine), Calcium Salts of Orthophosphoric Acid, Salt , Magnesium Carbonate, Potassium Chloride, Calcium Carbonate, Palm Oil, Maca Root Extract (0,12%), Colour Beta-Carotene (E160a), Quercetin (0,045%), Sweetener Sucralose, Vitamin D (Cholecalciferol).

Nutritional value

Energy (kcal)  359 kcal   90 kcal
 Energy (kJ)   1526 kJ   382 kJ
 Fat  0,5 g   0,12 g
 of which Saturates   < 0,1 g    0 g
 Carbohydrates  85 g   21 g
 of which Sugars   43,5 g   11 g
 Dietary Fibre   0 g   0 g
 Protein   < 0,1 g   0 g
 Salt   1,95 g     0,50  g
   NRV%  NRV in %
 Potassium  1209 mg  60  302 mg     15
 Calcium  488 mg   61  122 mg     15

 Magnesium  227 mg   60  56 mg      15
 Vitamin D   3  μg     60  0,75 μg   15

 

*NRV: nutrient reference values