Nogludināšana un mitrināšana kondicionieris Satinique™

[4224]

[]

[5057]

[5057]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5057]
Maigi mitrinošais kondicionieris atjauno bagātīgus un elastīgus matus ar nomierinošu KuKui sēklu eļļas maisījumu un B5 vitamīnu Pro. Šampūna un kondicioniera sistēma palīdz mitrināt matus no to saknēm līdz galiem*, piešķir matiem spīdumu, gludumu un nodrošina to vieglu ieveidošanu*Lietojot kopā ar šampūnu un kondicionieri matu nogludināšanai un mitrināšanai (Smooth Moisture Shampoo, Conditioner ) un matu iztaisnošanas balzāmu (Straightening Balm)
Kā pirkt
Produkta kods:110664

Satinique™ Maigi mitrinošs kondicionieris atjauno matu mitrinājuma līmeni un padara matus maigākus no saknēm līdz pat galiņiem.  

Kādēļ jums tas patiks…

Laikapstākļi, vide, ieveidošana ar karstiem instrumentiem un ķīmiskās procedūras var ietekmēt matus, izraisot mitruma zudumu un apgrūtinot matu ieveidošanu un noturību.

Šī matu kondicioniera formula satur KuKui sēklu eļļas maisījumu, kas pazīstams ar atjaunojošām un maigām īpašībām, lai palīdzētu uzlabot elastību un atdotu jums kontroli pār matiem. Turklāt B5 vitamīns Pro mitrina, apūdeņo un (vēl svarīgāk) aizsargā matus pret agresoriem, piešķirot spogulim līdzīgu spīdumu. Uzklājiet pēc mazgāšanas ar Satinique maigi mitrinošo šampūnu. Vienkārši vienmērīgie iemasējiet visos matos un pēc tam izskalojiet. Kad mati būs izžuvuši, tie izskatīsies zīdaini un pienācīgi mitrināti.
 
 

Svarīgi fakti…

  • Izstrādāts ar mūsu ekskluzīvo un ASV patentēto ENERJUVE™, pozitīvi uzlādētu lipīdu, kreatīna un 18-MEA kompleksu, kas iekļūst matu kodolā, saistās ar bojātajām vietām un atjauno matus.
  • Atjauno mirdzumu un elastību ar bagātinošu un mitrinošu KuKui sēklu eļļas maisījumu un B5 vitamīnu Pro.
  • Kondicionierim ir patīkama un enerģiska bumbiera, zaļā ābola, rožu un muskusa smarža.
  • Maigs pret galvas ādu un matiem ikdienas lietošanā.
  • Lietojiet pēc matu mazgāšanas ar Satinique Maigimitrinošo šampūnu.  
  • Sausiem un bojātiem matiem

SatiniqueTM zinātnieki ir apvienojuši savas zināšanas par matu barības vielām un skaistumu un iekļāvuši produktos inovatīvas sastāvdaļas, rūpīgi izvēloties botāniskās vielas un barības vielas matu veselībai. Tāpēc Smooth Moisture satur rūpīgi izstrādātu Kukui sēklu eļļas maisījumu, kas ir pazīstams ar savām atjaunināšanas un nomierinošajām īpašībām, kas savukārt palīdz uzturēt matu spīdumu un elastību, un provitamīns B5, dabiska barības viela, kas mitrina, aizsargā matus un piešķir matu šķipsnām spīdumu. Šīs aktīvās sastāvdaļas bagātina mūsu ekskluzīvais ENERJUVETM komplekss, kas atjauno matus to dabiskajā un veselīgajā stāvoklī.