Kafijas pupiņas Amway™

[4069]

[]

[4902]

[4902]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4902]
Augstākā labuma, tīras 100% Arabica pupiņas, kas iegūtas no pasaulē atzītākā kafijas audzēšanas apvidus. Tās ir viegli samalt un sniedz īpaši svaigu kafiju neatkarīgi no sagatavošanas metodes, arī tad, ja izmantojat kafijas automātu, kafijas spiedi vai filtra papīru. Augstākā labuma, tīras 100% Arabica pupiņas, kas iegūtas no pasaulē atzītākā kafijas audzēšanas apvidus. Tās ir viegli samalt un sniedz īpaši svaigu kafiju neatkarīgi no sagatavošanas metodes, arī tad, ja izmantojat kafijas automātu, kafijas spiedi vai filtra papīru.
Kā pirkt
Produkta kods:100181

Kafijas pupiņas nezaudēs savas īpašības ilgu laiku, ja glabāsiet tās vēsā un sausā vietā. Izmantojot kafijas pupiņas, varat samalt tik lielu daudzumu, cik nepieciešams katram dzērienam. Samaliet pupiņas tik smalki, cik vēlaties, jo dažādās gatavošanas metodēs tiek izmantota atšķirīga maluma kafija. Lai iegūtu pēc iespējas labāku rezultātu, atcerieties: jo ilgāks gatavošanas laiks, jo rupjākam jābūt malumam.

  • Iegūta no 100% tīrām Arabica pupiņām.
  • Šīs kafijas pupiņas sniedz īpaši maigu garšu (tās nav grauzdētas espresso gatavošanai).
  • Tās ir iepakotas, izmantojot vienvirziena vakuuma vārstu, lai uzturētu svaigi grauzdētu pupiņu īpašības.
  • Tās var malt gan smalki, gan rupji, lai jūs varētu izvēlēties tādu konsistenci un malumu, kāds nepieciešams jūsu izvēlētajai kafijas gatavošanas metodei.
  • Piemērotas izmantošanai ar pannas vai filtrēšanas metodi.