Elektriskais ātrgaitas blenderis Nutrilite™

[6167]

[]

[6168]

[6168]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6168]
Ar jaudīgo Nutrilite elektrisko ātrgaitas blenderi baudīt uzturvielām bagātus smūtijus, kokteiļus, mērces un citus ēdienus ir vienkārši, ātri un ērti.
Kā pirkt
Produkta kods:312396

Ar jaudīgo Nutrilite elektrisko ātrgaitas blenderi baudīt uzturvielām bagātus smūtijus, kokteiļus, mērces un citus ēdienus ir vienkārši, ātri un ērti.

Ko Jūs iegūstat

 • Papildina jūsu virtuvi ar stilīgu, jaudīgu rīku, pateicoties tā nerūsējošā tērauda korpusam un energoefektīvajam motoram*, kas sasniedz līdz pat 28 000 apgriezieniem minūtē.
 • Ietver 1,8 litru stikla krūku ar reljefu skalu, kas nepiesārņos jūsu ēdienu ar ķīmiskām vielām vai mikroplastmasu.
 • Nodrošina 3 iepriekš iestatītas programmas (ledus smalcināšana, smūtiju pagatavošana, intervāls), pulsāciju un bezpakāpju ātruma vadību visām blendēšanas vajadzībām.
 • Ļauj blendēt vairākas sastāvdaļas, – tai skaitā Nutrilite All Plant Protein vai uzturlīdzekli ar šķiedrvielām – pārvēršot tās par gardiem smūtijiem vai tādiem veselīgiem ēdieniem kā humuss.
 • Palīdz uzturēt aktīvu dzīvesveidu, pateicoties tritāna maisījuma & Go krūzei, kas ir izturīga, viegla, kā arī vienkārši tīrāma un pārnēsājama.

* Blenderis un tā motors nodrošina izslēgta stāvokļa un gaidstāves režīmu, kas nepārsniedz piemērojamās energopatēriņa prasības, kā norādīts “Ekodizaina” direktīvā 209/125/EK.

Kāpēc Jums tas patiks

Nutrilite elektriskais ātrgaitas blenderis ir stilīgs un jaudīgs virtuves rīks, kas palīdz sasniegt veselīga uztura mērķus.

Tam ir jaudīgs 1200 W motors, kas nodrošina blendēšanu ar ātrumu līdz 28 000 apgriezieniem minūtē, trīs iepriekš iestatītas programmas (ledus smalcināšana, smūtiju pagatavošana un intervāls), kā arī pulsācijas un bezpakāpju ātruma vadības iestatījumi.

Pateicoties komplektācijā iekļautajai vieglajai un pārvietojamai Blend & Go krūzei ar savu blendēšanas pamatni, kas ietver asu nerūsējošā tērauda nazi ar 4 asmeņiem un vāku dzeršanai, tas ir lielisks veids aktīva dzīvesveida uzturēšanai.

Nutrilite elektrisko ātrgaitas blenderi pārdod tikai Nutrilite.

Fakti

 • 3 iepriekš iestatītas programmas (ledus smalcināšana, smūtiju pagatavošana, intervāls), kā arī pulsācija un bezpakāpju ātruma vadība.
 • Visus komponentus, izņemot nerūsējošā tērauda nažu komplektu un pamatni, drīkst mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.
 • Nodrošina līdz 28 000 apgriezienu minūtē, izmantojot 1200 W motoru. 

Galvenās īpašības

Augstas kvalitātes materiāli un sastāvdaļas: pārtikas klases nerūsējošā tērauda asmeņi sniedz lieliskus blendēšanas rezultātus, savukārt izturīgā stikla krūka novērš ēdiena piesārņošanu ar ķīmiskām vielām un mikroplastmasu. Neslīdošas kājiņas un pašattīrīšanās funkcija padara to drošu un vienkārši lietojamu.

Jaudīgais motors, 8 asmeņu nažu komplekts un plašais funkciju klāsts (tai skaitā ledus smalcināšana, smūtiju pagatavošana un intervāls) nozīmē, ka blenderis ir piemērots dažādām sastāvdaļām un receptēm, tai skaitā smūtijiem, kokteiļiem, mērcēm, zupām un biezeņiem.

Blend & Go krūze, kas izstrādāta no BPA nesaturoša tritāna, ir viegla, izturīga un pārnēsājama, un tai ir sava blendēšanas pamatne, kā arī 4 asmeņu nažu komplekts – uzturvielām bagātus un gardus smūtijus ir viegli iekļaut aktīvā dzīvesveidā.

Lietošanas norādījumi

 • Pirms pirmās lietošanas reizes rūpīgi izlasiet rokasgrāmatu un lietošanas laikā ievērojiet norādījumus.
 • Nažu komplekta noņemšanai no krūkas, izmantojot rīku, nepieciešams zināms spēks. Ņemot vērā Nutrilite elektriskā ātrgaitas blendera jaudu, ir svarīgi, lai nažu komplekts būtu stingri piestiprināts stikla krūkai, lai novērstu iespējamās noplūdes. Lūdzu, pēc tīrīšanas / pirms iedarbināšanas pārliecinieties, vai nažu komplekts ir stingri piestiprināts.
 • Stikla krūka ir viegli ievietojama blendera pamatnē, un to nav nepieciešams skrūvēt – tā ir ergonomiski konstruēta vienkāršai lietošanai kreiļiem un labročiem.
 • Blend & Go krūzi ir viegli ievietot blendera pamatnē, un tā nav jāskrūvē. Blendēšanas laikā to maigi piespiediet.
 • Visus komponentus, izņemot nažu komplektus, drīkst mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Tehniskā informācija

Svars

 • Nutrilite elektriskais ātrgaitas blenderis un stikla krūka:  apm. 3,9 kg
 • Blend & Go krūze: apm. 0,3 kg
 • Nažu atvēršanas rīks: 40 g

Izmēri

 • Nutrilite elektriskais ātrgaitas blenderis ar stikla krūku: 20 (G) x 17,5 (P) x 43,4 (A) cm
 • Blend & Go krūze: 24,5 (A) x 7 (P) cm

Blendera un Blend & Go krūzes nažu komplekti ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda (pārtikas klase SUS420).

Trokšņa līmenis:
maksimālajā ātrumā trokšņa līmenis nepārsniedz 90 dB. Atrodoties 1 metra attālumā no produkta, fona trokšņa līmenis nepārsniedz 65 dB.

Ietilpība
Blendēšanas krūka: 1,8 litri
Blend & Go krūze: 0,6 litri

Strāvas vada garums ir aptuveni 1 metrs.