[4264]

[]

[5097]

[5097]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5097]
Šis maigais, bet koncentrētais tīrīšanas līdzeklis bez pūlēm noņem taukus un nogulas, lai jūsu katli, pannas, galda piederumi un trauki būtu mirdzoši tīri.
Produkta kods:110488

Dish Drops™ trauku mazgāšanas šķidruma koncentrāts viegli noņem netīrumus un tauku, lai iegūtu mirdzoši tīrus traukus. 

Kādēļ jums tas patiks…

Trauku mazgāšanai nav jābūt nepatīkamam darbam. Pateicoties svaigajam un pacilājošajam citrusaugļu aromātam, mazgāšana ar Dish Drops trauku mazgāšanas šķidruma koncentrātu ir patiešām patīkama. Šis maigais, bet koncentrētais tīrīšanas līdzeklis bez pūlēm noņem taukus un nogulas, lai jūsu katli, pannas, galda piederumi un trauki būtu mirdzoši tīri. Šis ikdienā lietojamais līdzeklis satur alveju, alfa-hidroksi skābi (AHA) un dabiskos ekstraktus no Shiso auga (japāņu augs), viegli noņemot netīrumus, nekaitējot ādai un nepadarot rokas sausas un atūdeņotas.

Kā jūs varētu sagaidīt no Amway slavenajiem un uzticamajiem tīrīšanas līdzekļiem, Dish Drops trauku mazgāšanas šķidruma koncentrāts satur četras sastāvdaļas, kas iegūtas no dabīgiem avotiem un ir droši lietojamas visiem jūsu virtuves priekšmetiem un pat visdārgākajām vērtslietām, piemēram, kristāla, porcelāna un trausliem traukiem.

 

Svarīgi fakti…

  • Daudzpusīga, ļoti efektīva formula, kuru var droši izmantot stikla traukiem, katliem un pannām, galda piederumiem un pat augstākā labuma porcelāna, kristāla, sudraba un trausliem traukiem.
  • Samazina smakas, kas saistītas ar pikantiem, netīriem un citiem nearomātiskiem ēdieniem.
  • Izveido ilgstošas, efektīvas putas.
  • Pēc lietošanas noskalojiet rokas.

Lietošana:

  • Pievienojiet 3 ml Dish Drops trauku mazgāšanas šķidruma koncentrāta izlietnē ar 5 litriem silta ūdens. Pirms žāvēšanas nomazgājiet traukus, katlus un galda piederumus un noskalojiet.
  • Amway spiežamajā pudelē sajauciet 1 daļu Dish Drops trauku mazgāšanas šķidruma koncentrāta ar 3 daļām ūdens. Sakratiet, lai sajauktu un pēc tam ar sūkli lietotu mazākās, mērķtiecīgās vietās.
  • Izmantojiet to trauku, pannu un cepeškrāsns trauku mērcēšanai, lai atbrīvotos no taukiem un nogulsnēm.

BRĪDINĀJUMS.

Izraisa nopietnu kairinājumu acīm. JA NOKĻŪST ACĪS: Rūpīgi izskalojiet ar ūdeni vairākas minūtes. Ja acīs ir kontaktlēcas, izņemiet tās, ja iespējams. Turpiniet skalot. Ja kairinājuma sajūta nepāriet: meklējiet medicīnisku palīdzību. Ja nepieciešama medicīniska palīdzība, saglabājiet produkta iepakojumu/marķējumu, lai varētu to uzrādīt. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Satur metilizotiazolinonu. Var izraisīt alerģisku reakciju. Saturu izmest sadzīves atkritumu savākšanas vietā. Pilnībā iztukšotu iepakojumu nodot pārstrādei. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Sastāvdaļas nosaukumsCAS #Vispārpieņemtais nosaukums / funkcija
Water7732-18-5Ūdens
Sodium Laureth Sulfate68585-34-2Nejonu virsmaktīvā viela
Cocamidopropyl Betaine61789-40-0Amfotēra virsmaktīvā viela
Ethoxylated Alcohol (Pareth 8-7)27252-75-1Nejonu virsmaktīvā viela
Glycereth-2631694-55-0Šķīdinātājs / mitrumuzturētājs
Propylene Glycol57-55-6Šķīdinātājs / mitrumuzturētājs
Alcohol Denat64-17-5Šķīdinātājs
Citric Acid77-92-9Organiskās skābes (pH kontrole)
FragranceProprietary – See IFRAorg.orgAromāts
Magnesium Hydroxide1309-42-8Putu stabilizators
Aloe Barbadensis Leaf Juice94349-62-9Ādas kondicionieris
Methylchloroisothiazolinone26172-55-4Konservants
Methylisothiazolinone2682-20-4Konservants
Perilla Ocymoides Leaf Extract90082-61-4Ādas kondicionieris
Alergēni  
Limonēns90082-61-4Smaržvielas alergēns

 

UZMANĪBU! Var izraisīt nopietnus redzes bojājumus. NOKĻŪSTOT ACĪS: Uzmanīgi dažas minūtes skalot ar ūdeni. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir un tās var viegli izņemt. Turpināt skalošanu. Nekavējoties vērsties SAINDĒŠANĀS CENTRĀ vai pie ārsta. Saturu/trauku utilizēt uzņēmumā, kas nodarbojas ar atkritumu dedzināšanu. Gadījumā, ja nepieciešams vērsties pie ārsta, uzrādīt trauku vai etiķeti. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Satur metilizotiazolinonu. Var izraisīt alerģiskas reakcijas.