Beauty Powder Drink un Beauty Supplement komplekts TRUVIVITY BY Nutrilite™

[4053]

[]

[4886]

[4886]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4886]
Izbaudiet īstu skaistumu nu iekšpuses un ietaupiet 10%, iegādājoties komplektu, kas sevī ietver TRUVIVITY BY NUTRILITE™ BEAUTY POWDER DRINK un BEAUTY SUPPLEMENT. Truvivity BY Nutrilite™ ir jauns, inovatīvs nutrikosmētiskas un ādas kopšanas produktu zīmols – ietaupiet 10% ar šo komplektu, kas sevī ietver Truvivity BY Nutrilite™ BEAUTY POWDER DRINK un BEAUTY SUPPLEMENT. *Komplekts neietilpst pirmā pasūtījuma motivācijas programmā
Kā pirkt
Produkta kods:271916

Truvivity BY Nutrilite™ komplekts sevī ietver divus produktus – BEAUTY POWDER DRINK un BEAUTY SUPPLEMENT, kas kopā nodrošina visaptverošu ādas kopšanu visas diennakts garumā.

Tagad ar šo papildus 10% atlaidu Jūs variet pārliecināties par to, ka Truvivity BY Nutrilite™ produkti atjauno un atsvaidzina Jūsu ādu, kā arī atklāj tās iekšējo mirdzumu.

*Komplekts neietilpst pirmā pasūtījuma motivācijas programmā

 • Gan BEAUTY POWDER DRINK, gan BEAUTY SUPPLEMENT satur patentēto Fitokeramīdu kompleksu, kā sastāvā atrodami kviešu keramīdi. 
 • BEAUTY SUPPLEMENT satur patentēto PhytoInfuseTM, kas ādai sniedz augu ekstraktus..
 • Abi produkti satur C vitamīnu, kas iegūts no ķiršu ekstrakta.
 • C vitamīns rūpējās par normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešami normālai ādas darbībai.
 • Cinks palīdz uzturēt ādu normālā stāvoklī.
 • Abi produktu ir iepakoti ērtās un vienkārši lietojamos iepakojumos.

Piezīme: BEAUTY POWDER DRINK un BEAUTY SUPPLEMENT ir paredzēti tam, lai papildinātu balansētu diētu un veselīgu dzīvesveidu.

 

Fitokeramīdu kompleksu zem nosaukuma Cermosides™ patentējis EPI France

– Patents #2,779,646 Francija

** PhytoInfuse™ kompleksu savām vajadzībām patentējis Truvivity BY Nutrilite,

Patents #7,348,034B2 ASV

 • Gan dienas, gan naktis lietošanai.
 • BEAUTY POWDER DRINK un BEAUTY SUPPLEMENT sastāvdaļas nodrošina normālu kolagēnu veidošanos, ļaujot ādai normāli pildīt savas funkcijas un samazinot nogurumu.
 • Cinks un C vitamīns palīdz šūnām izsargāties no oksidatīvā stresa, ko izraisa ikdienā sastopamā vides ietekme (piemēram, ozons, piesārņojums, pārlieku daudz saulesgaismas) kā arī drudžains vai sasprings dzīvesveids.
 • C vitamīns rūpējās par normālu kolagēnu veidošanos .
 • Abi produkti tiek piedāvāti ērtos un viegli lietotos 30 dienu iepakojumos.

Truvivity BY Nutrilite™ BEAUTY POWDER DRINK

Vidējais satursDIENĀ (1 paciņa)%NRV*
C vitamīns12 mg15%
Cinks4 mg40%

 

*% no Uzturvielu atsauces vērtības

Fruktoze, skābe (citronskābe), maltodekstrīns,  aromatizētājs (satur sojas lecitīnu), nātrija hlorīds, ķiršu koncentrāts (Malpighia punicifolia L., 0,6%), cinka glikonāts, krāsviela (biešu sarkana), kviešu keramīdu ekstrakts (Triticum aestivum L., 0,2%), vidējas ķēdes triglicerīdi, dzērveņu ekstrakts (Vaccinium macrocarpon, 0,1%), L-askorbīnskābe. 

Truvivity BY Nutrilite™ BEAUTY SUPPLEMENT

SATURSDIENAS DEVA (2 tabletes)%NRV*
A vitamīns150 µg19%
C vitamīns100 mg125%
Cinks8 mg80%

 

*% no Uzturvielu atsauces vērtības

Maltodekstrīns, stabilizētājs (mikrokristalīna celulozem, šķeršūtais karboksimetilcelulozes nātrijs, hidroksipropilmetilceluloze, polidekstroze), Godži ogu ekstrakts (Lycium barbarum L., 15.5%),

L-askorbīnskābe, vilkābeles ekstrakts (Rosa canina L., 10,8%), vīnogu sēklu ekstrakts (Vitis vinifera L., 10,1%), pretsalīšanas viela (taukskābes, silīcija dioksīds), kviešu keramīdu ekstrakts (Triticum aestivum, 3,1%), cinka oksīds, krāsviela (titāna dioksīds), retinila acetāts, apvalks (Brazīlijas vasks).