Prewash Traipu tīrītājs pirms auduma mazgāšanas SA8™

[4249]

[]

[5082]

[5082]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5082]
Izmantošanā vieglstraipu tīrītājs ar maigu aromātu efektīvi iztīra tauku un mērču traipus.Lieliski iztīra traipus no visiem krāsotiem audumiem, kurus var mazgāt. Īpaši ieteicams netīrumu tīrīšanai no apkaklītēm un aprocēm.
Kā pirkt
Produkta kods:110403

Izmantošanā vieglstraipu tīrītājs ar maigu aromātu efektīvi iztīra tauku un mērču traipus.

Lieliski iztīra traipus no visiem krāsotiem audumiem, kurus var mazgāt. Īpaši ieteicams netīrumu tīrīšanai no apkaklītēm un aprocēm.

UZMANĪBU!

Izraisa nopietnu kairinājumu acīm. Īpaši viegli uzliesmojošs aerosols. Oksidējoša gāze. Karstuma ietekmē var uzsprāgt. JA NOKĻŪST ACĪS: Rūpīgi izskalojiet ar ūdeni vairākas minūtes. Ja iespējams, izņemiet kontaktlēcas. Turpiniet skalot. Ja kairinājuma sajūta nepāriet: meklējiet medicīnisku palīdzību. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Turēt vēsā vietā, prom no karstām virsmām, dzirkstelēm un atklātas liesmas. Nesmēķēt. Nesmidzināt uz atklātas liesmas vai cita aizdegšanās avota. Necaurdurt un nededzināt, arī ne pēc lietošanas. Sargāt no saules staru iedarbības. Nepakļaut temperatūrai, kas augstāka par 50 °C/122 °F. Saturu izmest sadzīves atkritumu savākšanas vietā. Pilnībā iztukšotu iepakojumu nodot pārstrādei. Satur C10-16 alkohola etoksilātu, izobutānu, propānu.

  • SA8™ PreWash sprejs satur unikālu šķīdinātāju un virsmaktīvo vielu maisījumu, kas tīra taukainus traipus bez nepieciešamības tos berzt vai mērcēt

  • Aerosola sprejs ir vienkārši un precīzi lietojams

  • Tam ir maigs citrusu aromāts

  • SA8™ PreWash sprejs nesatur hlorfluorogļūdeņražus (CFC)

  • Ar vienu 400 ml bundžiņu pietiek, lai apstrādātu 80 kreklu apkakles un aproces!

Sastāvdaļas nosaukums

CAS #

Vispārpieņemtais nosaukums / funkcija

Linear Alkyl Benzene

67774-74-7

Šķīdinātājs

C10-16 Alcohol Ethoxylate

68002-97-1

Nejonu virsmaktīvā viela

Isobutane

75-28-5

Propelents

Propane

74-98-6

Propelents

Propylene Glycol

57-55-6

Šķīdinātājs

Fragrance

Proprietary – see IFRAorg.org

Aromāts

UZMANĪBU! Ārkārtīgi viegli uzliesmojošs. Neuzglabāt siltuma avotu/dzirksteļojošu avotu/atklātas uguns/karstas virsmas tuvumā. Nesmēķēt. Nesmidzināt uz atklātas liesmas vai uz cita degšanas avota. Traukā ir spiediens. Uzkaršanas gadījumā var sprāgt. Necaurdurt un nededzināt – pat pēc izlietošanas. Uzmanīt no tiešiem saules stariem. Neuzglabāt temperatūrā, kas pārsniedz 50 C. NOKĻŪSTOT ACĪS: Uzmanīgi dažas minūtes skalot ar ūdeni. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir un tās var viegli izņemt. Turpināt skalošanu. Gadījumā, ja saglabājas acu kairinājums: Vērsties pie ārsta. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.