Nutrilite™ Balance Within™

[4096]

[]

[6865]

[6865]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6865]
Iemesli, kuru dēļ jums šis produkts patiksNutrilite Balance Within ir uztura bagātinātājs, kas satur 2 B-vitamūnus, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību un pozitīvu noskaņojumu *. Katrā paciņā ir arī 6 miljardi vienību no 2 zinātniski labi dokumentētiem pienskābi ražojošo baktēriju celmiem. Nutrilite Balance Within ir pieejams ātri kūstoša, patīkamas garšas (pateicoties vaniļas garšai) pulvera veidā (vienas porcijas paciņā), ko var uzbērt tieši uz mēles, tādēļ šis uztura bagātinātājs viegli un ērti iekļaujas jūsu ēdienkartē un ikdienas dzīvesveidā. Lielisks veids, kā atbalstīt savu veselīgo dzīvesveidu. *B6 vitamīns un folskābe (B9 vitamīns) veicina normālas imūnsistēmas funkcijas un psiholoģisko darbību.
Kā pirkt
Produkta kods:120571

Uztura bagātinātājs, kas satur divus B vitamīnus un divus pienskābi ražojošu baktēriju celmus.
 

Uzziniet par produkta labajām īpašībām

Nutrilite Balance Within piedāvā papildu atbalstu jūsu imūnsistēmai ar B6 un B9 vitamīnu (folskābi)*, lai palīdzētu jums justies labi.

 • Atbalsta jūsu imunitāti. B6 un B9 vitamīns (folskābe) atbalsta normālu imūnsistēmas darbību.
 • Veicina pozitīvu noskaņojumu. B6 un B9 vitamīni (folskābe), kurus bieži dēvē par “garastāvokļa vitamīniem”, veicina normālu psiholoģisko darbību.
 • Nodrošina 6 miljardus zinātniski labi dokumentētu pienskābi ražojošu baktēriju.
 • Viegli iekļaut jūsu ikdienas grafikā, jo ātri kūstošo, patīkamās garšas pulveri var uzbērt tieši uz mēles, tāpēc to var ņemt līdzi jebkurā vietā un laikā.
 • Atbalsta veselīgu dzīvesveidu, nodrošinot papildu atbalstu imūnsistēmai ar B6 un B9 (folskābe) vitamīniem** un sekmējot jūsu pūliņus pareizi ēst, gulēt un izkustēties.
 • Palīdz pārņemt ēdienkartes grožus savās rokās un koncentrēties uz labas veselības baudīšanu un kopšanu.

*Vitamīni B6 un B9 (folijskābe) veicina normālu imūnsistēmas darbību

Iemesli, kuru dēļ jums šis produkts patiks

Nutrilite Balance Within ir uztura bagātinātājs, kas satur 2 B-vitamūnus, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību un pozitīvu noskaņojumu *. Katrā paciņā ir arī 6 miljardi vienību no 2 zinātniski labi dokumentētiem pienskābi ražojošo baktēriju celmiem. Nutrilite Balance Within ir pieejams ātri kūstoša, patīkamas garšas (pateicoties vaniļas garšai) pulvera veidā (vienas porcijas paciņā), ko var uzbērt tieši uz mēles, tādēļ šis uztura bagātinātājs viegli un ērti iekļaujas jūsu ēdienkartē un ikdienas dzīvesveidā. Lielisks veids, kā atbalstīt savu veselīgo dzīvesveidu.

*B6 vitamīns un folskābe (B9 vitamīns) veicina normālas imūnsistēmas funkcijas un psiholoģisko darbību.
 

Interesanti fakti

 • 70% imūnsistēmas atrodas zarnās (aptuveni 70% imunoloģiski aktīvo šūnu atrodas zarnu sieniņās). 
 • Nutrilite ir pasaulē pirmā numura zīmols, kas pārdod vitamīnus un uztura bagātinātājus**, un tam ir vairāk nekā 80 gadu pieredze, apvienojot dabu un zinātni, lai cilvēki varētu dzīvot veselīgāk.
 • Produkts nav piemērots vegāniem/ vegetāriešiem.

**Avots: Euromonitor International Limited; Vitamīnu un uztura bagātinātāju kategorija, % mazumtirdzniecības vērtības daļa, 2019. gada dati.

Galvenās īpašības

B grupas vitamīni B6 un B9 (folskābe) atbalsta normālu imūnsistēmas darbību. Tie arī veicina normālu psiholoģisko darbību (un tāpēc tos bieži dēvē par “garastāvokļa vitamīniem”). B6 vitamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību.

Katrā Balance Within porcijā ir 6 miljardi pienskābi ražojošu baktēriju. Pastāv 2 pienskābi ražojošo baktēriju celmi – Lactobacillus acidophilus (NCFM) un Bifidobacterium lactis (HN019) – abi ir zinātniski labi dokumentēti.

Dzīvas baktērijas. Celmiem ir ļoti laba skābes tolerance, tāpēc jūs varat būt pārliecināti, ka lielākā daļa no 6 miljardiem pienskābi ražojošo baktēriju katrā porcijā dzīvas nonāk zarnās.

Ērta uzņemšanas metode ātri kūstoša, patīkamas garšas pulvera veidā vienas porcijas iepakojumos, kurus var lietot atsevišķi vai kopā ar ēdienu vai dzērieniem, tādēļ šo uztura bagātinātāju var izmantot jebkurā laikā un vietā bez atdzesēšanas.  
 

Lietošana

Nutrilite Balance Within var integrēt jebkurā dzīvesveidā. Izbaudiet šo patīkamās garšas, ātri kūstošo pulveri ātri un ērti. Jebkurā laikā un jebkurā vietā.  

 • Atveriet paciņu, izberiet pulveri uz mēles un ļaujiet tam izšķīst.
 • Vai arī sajauciet ar vēsu vai istabas temperatūras dzērienu (piemēram, sulu vai ūdeni).
 • Vai arī baudiet to ar kokteili, smūtiju, brokastu pārslām vai musli.
 • Ņemiet līdzi jebkurā vietā un izmantojiet jebkurā laikā. Atdzesēšana nav nepieciešama.  
   

Sastāvdaļas

Apjoma palielinātājs (izomalts), Bifidobacterium animalis subsp. lactis HN019 ™, Lactobacillus acidophilus NCFM™ 1, pretsalipes līdzeklis (silīcija dioksīds), piridoksīns hidrohlorīds, pteroilmonoglutamīnskābe, vaniļas aromatizētājs (satur pienu).

IETEICAMĀ DEVA: Viena paciņa dienā

VIDĒJAIS SATURS

PACIŅA DIENĀ (1 paciņa)

%UAV*

B6 vitamīns  

1.4 mg 100

Folskābe (B9 vitamīns)  

200 mg 100

Pienskābi ražojošās baktērijas / Pienskābi ražojošās baktērijas:

Bifidobacterium animalis subsp. lactis HN019 ™ – 5 × 109 cfu*** / cfu***

Lactobacillus acidophilus NCFM ™ – 1 × 109 cfu*** / cfu***

*% no barības vielu atsauces vērtības
*** kolonijas veidojošās vienības / kolonijas veidojošās vienības