[4261]

[]

[5094]

[5094]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5094]
Efektīvi un ātri likvidē kaļķakmeni un novērš nepatīkamās smakas un grūti iztīrāmos traipus. Regulāri lietojot nelielu daudzumu, tualete vienmēr būs tīra.
Produkta kods:109864

Efektīvi un ātri likvidē kaļķakmeni un novērš nepatīkamās smakas un grūti iztīrāmos traipus. Regulāri lietojot nelielu daudzumu, tualete vienmēr būs tīra.

UZMANĪBU!

Izraisa nopietnus acu bojājumus. Satur pienskābi. Lietojiet acu/sejas aizsardzības līdzekļus. JA NOKĻŪST ACĪS: Rūpīgi izskalojiet ar ūdeni vairākas minūtes. Ja acīs ir kontaktlēcas, izņemiet tās, ja iespējams. Turpiniet skalot. Nekavējoties sazinieties ar MEDICĪNAS DIENESTU vai ārstu. Ja nepieciešama medicīniska palīdzība, saglabājiet produkta iepakojumu/marķējumu, lai varētu to uzrādīt. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Saturu izmest sadzīves atkritumu savākšanas vietā. Pilnībā iztukšotu iepakojumu nodot pārstrādei.

  • Šķidrums tualetes tīrīšanai Toilet Bowl Cleaner likvidē kaļķakmeni un citu aizsērējumu.

  • Efektīvās virsmaktīvās vielas un organiskās skābes likvidē dažādu aizsērējumu un rada lielisku tīrošu efektu.

  • Šķidrums iedarbojas arī zem ūdens līnijas un likvidē aizsērējumu, aplikumu un kaļķakmeni, kas rodas cieta ūdens iedarbības rezultātā.

  • Šķidrums nesatur fosfātus un hloru. To vietā sastāvā ietilpst bioloģiski sadalāmas sastāvdaļas, kā arī skābes, kas iegūtas no augiem.

  • Satur sastāvdaļu ar nosaukumu NEUTRALODOR™, kuras dezodorējošās īpašības ļauj likvidēt nepatīkamās smakas.

  • Nekaitīgs kanalizācijas sistēmām un notekām.

Sastāvdaļas nosaukums

CAS #

Vispārpieņemtais nosaukums / funkcija

Water

7732-18-5

Ūdens

Lactic Acid

79-33-4

Organiskā skābe

Acrylic Copolymer

Proprietary

Biezinātājs

C10-16 Ethoxylated Alcohol

68002-97-1

Nejonu virsmaktīvā viela

Fragrance

Proprietary – See IFRAorg.org

Aromāts

Polymeric Blue Colorant

Proprietary

Zilā krāsviela

 

UZMANĪBU! Var izraisīt redzes bojājumus. Izmantot acu/sejas aizsarglīdzekļus. NOKĻŪSTOT ACĪS: Uzmanīgi dažas minūtes skalot ar ūdeni. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir un tās var viegli izņemt. Turpināt skalošanu. Nekavējoties vērsties SAINDĒŠANĀS CENTRĀ vai pie ārsta. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Saturu/ trauku utilizēt uzņēmumā, kas nodarbojas ar atkritumu dedzināšanu. Gadījumā, ja rodas nepieciešamība vērsties pie ārsta, jāuzrāda tvertne vai etiķete. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.