Kafija espresso Amway™

[4068]

[]

[4901]

[4901]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4901]
Iepazīstiet intensīva espresso garšu vai izmantojiet kafiju kapučīno vai latte pagatavošanai. Pievienojiet lielisko un izsmalcināto kafiju.
Kā pirkt
Produkta kods:100209

Iepazīstiet intensīva espresso garšu vai izmantojiet kafiju kapučīno vai latte pagatavošanai.  Pievienojiet lielisko un izsmalcināto kafiju.

Tiek izdalītas divas galvenās kafijas šķirnes: arabika un robusta. Par labāko šķirni tiek uzskatīta arabika (Coffeaarabica), ko audzē Āfrikā, Dienvidamerikā un Āzijā. Tās pupiņas ir pietiekami stingras, uzvārot izdala spēcīgu aromātu un ietilpst espreso kafijas sastāvā.  Robusta (Coffeacanephora), kuru atklāja tikai XX. gadsimtā, aug un nobriest ātrāk par arabiku. Tā ir noturīgāka pret klimata izmaiņām, slimībām un kaitēkļiem, bet pēc garšas nav tik laba kā arabika. Robusta ir rūgtāka un satur vairāk kofeīna.

Apceptas kafijas pupiņas satur ūdeni, taukus, tanīnu un kofeīnu. Viena kafijas tase atkarībā no šķirnes satur 70 līdz 140 mg kofeīna. Kafija ir ļoti populārs dzēriens visā pasaulē. Tā ir iecienīta ne tikai garšas, bet arī aromāta dēļ. Daudzi cilvēki dzer kafiju tāpēc, ka tā palīdz cīnīties ar nogurumu un miegainību, jo tiek uzbudināta galvas smadzeņu garoza un centrālā nervu sistēma. Pēc kafijas izdzeršanas kofeīns no barības vada ātri un gandrīz pilnībā uzsūcas asinsrites sistēmā. Paaugstinātā kofeīna koncentrācija saglabājas 4 stundas.

Visi kafijas veidi, ko piedāvā Amway, – tā ir 100% arabika. Espresso kafija – tā ir smalka maluma kafija. Rada ļoti bagātīgu aromātu. Kafijas pupiņas espreso pagatavošanai – tās ir īpaši apgrauzdētas pupiņas, kas sniedz intensīvu aromātu. Vienai kafijas tasei nepieciešamas vidēji 40 kafijas pupiņas. Iepakota vakuuma iepakojumā.