Daudzfunkcionāls tīrīšanas līdzeklis L.O.C.™

[4257]

[]

[5090]

[5090]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5090]
Visaptverošas lietošanas tīrīšanas līdzeklis viegli izkļūst caur netīrumiem, augsnes sanesumiem un dubļiem uz visām mazgājamām virsmām, lai māja būtu mirdzoši tīra un smaržīga. Ļoti iedarbīgs, koncentrēts, drošs, maigs un daudzpusīgs tīrīšanas līdzeklis, kas ir izgatavots no dabīgas izcelsmes sastāvdaļām.
Kā pirkt
Produkta kods:0001

L.O.C™ daudzfunkcionālais tīrīšanas līdzeklis bez piepūles noņem netīrumus un dubļus un padara māju higiēniski tīru. 

AMWAY HOME™ L.O.C.™ universālais tīrīšanas līdzeklis ir pirmais bioloģiski noārdāmais rūpnieciski ražotais mājsaimniecības tīrīšanas līdzeklis.*

Kādēļ jums tas patiks…

Mūsu māju drošība un tīrība nekad nav bijusi tik svarīga mums un mūsu ģimenēm. Par laimi, ar L.O.C daudzfunkcionālo tīrīšanas līdzekli nevarētu būt vieglāk uzturēt māju nevainojami tīru. Šis efektīvais, visaptverošas lietošanas tīrīšanas līdzeklis viegli izkļūst caur netīrumiem, augsnes sanesumiem un dubļiem uz visām mazgājamām virsmām, lai māja būtu mirdzoši tīra un smaržīga. Varat arī justies pārliecināti, ka savā mājā neieviešat neko kaitīgu, jo L.O.C daudzfunkcionālais tīrīšanas līdzeklis ir izstrādāts ar sastāvdaļām, kas iegūtas no dabīgiem avotiem un bez fosfātiem, skarbām skābēm vai hlora. Turklāt tas ir pilnībā bioloģiski noārdāms.

 

Svarīgi fakti…

  • Bez piepūles un netīrumu pēdām: tīrīšana ar dabiski iegūtām, bet izcili efektīvām sastāvdaļām.
  • Satur Amway BIOQUEST FORMULA™, kuras pamatā ir ļoti aktīvas, dabiskas izcelsmes sastāvdaļas, kas nekaitē videi.
  • Var izmantot uz visām mazgājamām virsmām.
  • Nav nepieciešams noskalot. Vienkārši notīriet un ejiet.
  • Šī drošā formula palīdzējusi ģimeņu ikdienā vairāk nekā 50 gadus.

Lietošana:

  • Pievienojiet 30 ml L.O.C daudzfunkcionālā tīrīšanas līdzekļa 5 litriem ūdens.
  • Nomazgājiet virsmas un ļaujiet tām nožūt. Nav nepieciešams skalot.
  • Mazāku vietu tīrīšanai ar smidzinātāju sajauciet 50 ml L.O. C daudzfunkcionālā tīrīšanas līdzekļa ar 450 ml ūdens Amway Pistol Grip smidzinātāja pudelē. Apsmidziniet virsmas un noslaukiet sausas. Nav nepieciešams skalot, bet noteikti izmantojiet savu izsmidzināmo tīrīšanas šķīdumu 30 dienu laikā pēc tā sajaukšanas.  
  • Visbeidzot – šo daudzpusīgo tīrīšanas līdzekli var izmantot, lai jūsu rokas būtu higiēniski tīras. Vienkārši lietojiet neatšķaidītu un pēc tam noskalojiet rokas.

 

* Saskaņā ar bioloģiskās noārdīšanās testiem L.O.C. universālais tīrīšanas līdzeklis ir pilnībā bioloģiski noārdāms, ne tikai virsmaktīvās vielas saskaņā ar ES prasībām.

Pamatojoties uz Verify Markets veikto pētījumu 2021. gadā.

Šajā kontekstā “bioloģiskā noārdīšanās” definēta šādi: Materiālu spēja sadalīties dabā sastopamos materiālos – ūdenī, CO2 un minerālos –, ja tie tiek pakļauti saules gaismas, ūdens un mikrobu iedarbībai.

BRĪDINĀJUMS

Izraisa nopietnu kairinājumu acīm. JA NOKĻŪST ACĪS: Rūpīgi izskalojiet ar ūdeni vairākas minūtes. Ja iespējams, izņemiet kontaktlēcas.
Turpiniet skalot. Ja kairinājuma sajūta nepāriet: Meklējiet medicīnisku palīdzību. Ja nepieciešama medicīniska palīdzība, saglabājiet produkta iepakojumu/marķējumu, lai varētu to uzrādīt.
Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Satur metilizotiazolinonu. Var izraisīt alerģisku reakciju.

Sastāvdaļas nosaukums CAS # Vispārpieņemtais nosaukums / funkcija
Water 7732-18-5 Ūdens
Sodium Laureth Sulfate 68585-34-2 Nejonu virsmaktīvā viela
C10-16 Alcohol Ethoxylate 68002-97-1 Nejonu virsmaktīvā viela
Cocamidopropylamine Oxide 68155-09-9 Amfotēra virsmaktīvā viela
Sodium Chloride 7647-14-5 Galda sāls
Citric Acid 77-92-9 Organiskās skābes (pH kontrole)
Fragrance Proprietary – see IFRAorg.org Aromāts
Methylchloroisothiazolinone 26172-55-4 Konservants
Methylisothiazolinone 2682-20-4 Konservants

BRĪDINĀJUMS. Izraisa nopietnu kairinājumu acīm. JA NOKĻŪST ACĪS: Rūpīgi izskalojiet ar ūdeni vairākas minūtes. Ja iespējams, izņemiet kontaktlēcas.
Turpiniet skalot. Ja kairinājuma sajūta nepāriet: Meklējiet medicīnisku palīdzību. Ja nepieciešama medicīniska palīdzība, saglabājiet produkta iepakojumu/marķējumu, lai varētu to uzrādīt.
Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Satur metilizotiazolinonu. Var izraisīt alerģisku reakciju.