Koncentrēts tīrīšanas līdzeklis ZOOM™

[4268]

[]

[5101]

[5101]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5101]
Kāpēc berzēt – izmantojiet ZOOM tīrīšanas līdzekli.ZOOM tīrīšanas līdzeklis – tas ir spēcīgs un universāls preparāts, kas veiksmīgi notīrīs lielāko daļu grūti iztīrāmu traipu. Līdzeklis darbojas ļoti ātri un lieliski likvidē tauku traipus un netīrumus no visām virsmām, kuras var tīrīt ar tīrīšanas līdzekļa un ūdens palīdzību. Pietiek tikai apsmidzināt virsmu un ar tīru salveti noslaucīt sausu. Tīrāmās virsmas nav jānoskalo ar ūdeni.
Kā pirkt
Produkta kods:117074

Kāpēc berzēt – izmantojiet ZOOM tīrīšanas līdzekli.

 

ZOOM tīrīšanas līdzeklis – tas ir spēcīgs un universāls preparāts, kas veiksmīgi notīrīs lielāko daļu grūti iztīrāmu traipu.  Līdzeklis darbojas ļoti ātri un lieliski likvidē tauku traipus un netīrumus no visām virsmām, kuras var tīrīt ar tīrīšanas līdzekļa un ūdens palīdzību. Pietiek tikai apsmidzināt virsmu un ar tīru salveti noslaucīt sausu. Tīrāmās virsmas nav jānoskalo ar ūdeni. 

BRĪDINĀJUMS.

Izraisa nopietnu kairinājumu acīm. JA NOKĻŪST ACĪS: Rūpīgi izskalojiet ar ūdeni vairākas minūtes. Ja acīs ir kontaktlēcas, izņemiet tās, ja iespējams. Turpiniet skalot. Ja kairinājuma sajūta nepāriet: Meklējiet medicīnisku palīdzību. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Ātras iedarbības universālais tīrīšanas līdzeklis efektīvi likvidē taukainos traipus. Koncentrētā forma ļauj atšķaidīt līdzekli atkarībā no tīrības pakāpes. To var izmantot grila un dārza mēbeļu tīrīšanai. Likvidē pat sveķus un eļļas traipus! 

Sastāvdaļas nosaukums

CAS #

Vispārpieņemtais nosaukums / funkcija

Water

7732-18-5

Ūdens

Butoxyethanol

111-76-2

Šķīdinātājs

Sodium Carbonate

497-19-8

Sārmainības aktīvā viela

Sodium Laureth Sulfate

68585-34-2

Nejonu virsmaktīvā viela

Methoxyisopropanol

107-98-2

Šķīdinātājs

Cocamide DEA

68603-42-9

Nejonu virsmaktīvā viela

Sodium Bicarbonate

144-55-8

Sārmainības aktīvā viela

Alcohol Denat

64-17-5

Šķīdinātājs

Diethanolamine

111-42-2

Sārmainības aktīvā viela

Tetrasodium EDTA

64-02-8

Helātu aktīvā viela

Blue colorant

GEN-2967

Krāsviela

UZMANĪBU! Kairina acis. NOKĻŪSTOT ACĪS: Uzmanīgi dažas minūtes skalot ar ūdeni. Gadījumā, ja saglabājas acu kairinājums. Vērties pie ārsta. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā